Champion List
Title Name Ministry/Agency Email
Puan Khatijah bt. Abdul Rahman Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang khatijah.rahman@customs.gov.my
Puan Nor Rashidah binti Yacob LEMBAGA MUZIUM NEGERI PERAK rashidah@perak.gov.my
Encik Rosli bin Ahmad Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu rosli.ahmad@customs.gov.my
Puan NOORIZANI BINTI CHE MUHAMAD JABATAN PERKHIDMATAN AWAM izani.muhamad@jpa.gov.my
Encik Fahmi bin Salleh Jabatan Imigresen Malaysia fahmi@imi.gov.my
Puan Intan Binti Tiram Pejabat Kesihatan Kawasan Kudat intan_8588@yahoo.com.my
Tuan Ahmad Najib bin Wan Othman Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu najib.othman@customs.gov.my
Encik Mohd. Anwar Redzwand bin Amsain HOSPITAL DUCHESS OF KENT SANDAKAN anwara@moh.gov.my
Puan Rahiza binti Hamid Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang rahiza.hamid@customs.gov.my
Tuan Mohd Shauqi bin Che Ani Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang shauqi.cheani@customs.gov.my
Encik Mohd Saufi bin Samsudin Unit Pemodenan Tadbiran Dan Perancangan Pengurusan Malaysia saufi@mampu.gov.my
Encik Irdam Bin Syaripuddin Lembaga Pelabuhan Bintulu irdam@bpa.gov.my
Puan NOR SAIDATUL AMIRA BINTI ABDUL HAMID PEJABAT DAERAH DAN TANAH DAERAH BARAT DAYA saidatulamira@penang.gov.my
Encik Khairudin Bin Mohd Amin Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang khairudin.amin@customs.gov.my
Puan Azura Bt. Muhamad Lembaga Pelabuhan Kelang(LPK)/Lembaga Pelabuhan Melaka(LPM) azura@pka.gov.my
Tuan Hanis bin Abdul Rahman Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang hanis.rahman@customs.gov.my
Puan NURSHARINA BINTI SHARON Majlis Bandaraya Ipoh aqhreena@mbi.gov.my
Encik Mohd Idi Amin bin Salleh Lembaga Pelabuhan Kuantan idi@lpktn.gov.my
Encik Mohamad Nor Hafiz bin Noor Azmi Jabatan Pengairan dan Saliran mnhafiz@water.gov.my
Puan Khairin Elina Bt Mohamad Zawawi Jabatan Kastam Diraja Malaysia khairin.zawawi@customs.gov.my
Encik Muhammad Ihsan Aminuddin bin Othman Jabatan Pengairan dan Saliran ihsanjps@kelantan.gov.my
Puan Nurwahidah binti Hj. Abdul Rahman Jabatan Pengairan dan Saliran nurwahidah@water.gov.my
Puan Surida binti Mamat Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu surida.mamat@customs.gov.my
Puan Nur Basirah Borhanuddin Lembaga Penduduk Dan Pembangunan Keluarga Negara basirah@lppkn.gov.my
YBrs. En. MOHAMAD BIN YUSOF MAJLIS DAERAH BACHOK BANDAR PELANCONGAN ISLAM chik@mdbachok.gov.my
Puan Siti Jamiatun Adawiyah Binti Fadir Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang jamiatun.fadir@customs.gov.my
Encik Radzuan bin Rahman Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang radzuan.rahman@customs.gov.my
Puan Masitah Binti Abdul Majid JABATAN AGAMA ISLAM PERAK masitah@perak.gov.my
Puan AZIZATUN BINTI HAMZAH PEJABAT DAERAH DAN TANAH HILIR PERAK azizatun@perak.gov.my
Tuan Haji Wahilman Bin Siwar Melaka wahilman@melaka.gov.my
Puan Nora Binti Abdullah Jabatan Mufti Negeri Kelantan nora.mym@gmail.com
Cik Hajar binti Abd Razak Jabatan Akauntan Negara Malaysia hajar.razak@anm.gov.my
Encik Nazarudin Bin Nawi Lembaga Pelabuhan Bintulu nazarudin@bpa.gov.my
Puan Suhaini binti Abdul Hamid Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu suhaini.abhamid@customs.gov.my
Puan Siti Nor Aina Binti Zulkapli Jabatan Pengairan dan Saliran sitinoraina@water.gov.my
Puan Nur Johana binti Azizi Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu nur.azizi@customs.gov.my
Puan SITI NOOR HAFIZA BINTI MANSOR Majlis Bandaraya Ipoh hafiza_mansor@mbi.gov.my
Puan Suhaliza binti Mohd Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu suhaliza.mohd@customs.gov.my
Encik Khairuddin Bin Bakar UNIT PERANCANG EKONOMI khairuddin.bakar@epu.gov.my
Encik Mohd Shahriman Bin Shafein Kementerian Pengangkutan shahriman@mot.gov.my
Puan Nur Liyana binti Nizamdin Jabatan Pengairan dan Saliran nurliyana@water.gov.my
Puan Rohadiza binti Ramli Jabatan Pengairan dan Saliran rohadiza@water.gov.my
Cik Kasnirawati Binti Md Jaffar JABATAN MINERAL DAN GEOSAINS kasni@jmg.gov.my
Puan Law Ah Sien Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang sien.law@customs.gov.my
Puan NORSIHA BINTI ABD RAHIM PEJABAT DAERAH DAN TANAH HILIR PERAK cikciha@gmail.com
Puan Zubaidah Mat Jusoh Jabatan Pengangkutan Jalan Malaysia zubaidah@jpj.gov.my
Cik Nursuliza Binti Samsudin Agensi Nuklear Malaysia suliza@nuclearmalaysia.gov.my
Encik Md Sahidan bin Samad Jabatan Pengairan dan Saliran sahidan@water.gov.my
Encik Nazli bin Mohd Khairudin@Irudin Jabatan Pengairan dan Saliran nazli@water.gov.my
Puan Siti Aishah bt Ibrahim@Yusof Jabatan Pengairan dan Saliran aishahibrahim@water.gov.my
Puan Faridah A Rahman Kementerian Perusahaan Perladangan dan Komoditi Malaysia faridah@mpic.gov.my
Puan DAHLIA BINTI RAMLI Majlis Bandaraya Ipoh dahlia@mbi.gov.my
Puan Nurnajihan binti Nasoha Jabatan Pengairan dan Saliran najihan@waterselangor.gov.my
Puan MULIANA ZETY BINTI MUSTAFFAR Perlis zety@perlis.gov.my
Encik SURAYA BINTI SEMI Kementerian Kesihatan Malaysia suraya.semi@moh.gov.my
Puan Zulaikha Liman Lembaga Pelabuhan Bintulu zulaikha@bpa.gov.my
Tuan Haji MOHD FARID BIN ABDUL RAZAK PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN MACHANG frazak87@yahoo.com
Puan Farrah Zee binti Mad Shah Jabatan Pengairan dan Saliran zee@water.gov.my
YBhg. Dato' SHAHUL HAMID BIN ABDUL KADIR PEJABAT TYT YANG DI-PERTUA NEGERI PULAU PINANG shahul@penang.gov.my
Puan Siti Fairus Binti Jamil Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang fairus.jamil@customs.gov.my
Encik Ahmad Faizal Bin Mohamad Tahir Pejabat Daerah Dan Tanah Seberang Perai Selatan ahmadfaizal@penang.gov.my
Puan Norlaila binti Ibrahim Suruhanjaya Pelabuhan Pulau Pinang norlaila@penangport.gov.my
Encik ABDUL RASEF BIN ABDUL RANI Majlis Bandaraya Ipoh rasef@mbi.gov.my
Puan Nurul Syariza binti Ramli Jabatan Pengairan dan Saliran syariza@water.gov.my
Encik MOHD ZULFAHMI BIN MOHD SABRI PEJABAT DAERAH DAN TANAH HILIR PERAK mzulfahmi@perak.gov.my
Tuan Haji Khairudin bin Mohamad Mor Jabatan Pengairan dan Saliran khairudinm@water.gov.my
Tuan Ahmad Fakhruddin bin Hasan Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang fakhruddin.hasan@customs.gov.my
Puan Siti Nurbahyah Binti Hamdan Agensi Nuklear Malaysia nurbahyah@nuclearmalaysia.gov.my
Puan Rahayu binti Ahmad JABATAN PERKHIDMATAN AWAM rahayu@intim.intan.my
Puan Wellcie Binti Sitambi @ Matthew Pejabat Kesihatan Kawasan Kudat wellcie@moh.gov.my
Tuan Mohamad Shahruzuan bin Shamsuddin Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur shahruzuan.sham@customs.gov.my
Puan ROHANA BINTI HASHIM JABATAN IMIGRESEN NEGERI SEMBILAN rohana_hashim@imi.gov.my
PIK Nurul Khairunnisa Minos Abdullah Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur khairunnisa.abd@customs.gov.my
Puan Norin Ashikin Binti Kamid Kementerian Belia dan Sukan Malaysia norin@kbs.gov.my
Puan Ong Sye Chen Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang syechen.ong@customs.gov.my
Dr. Muharrir bin Kamarudin JABATAN KESIHATAN NEGERI SABAH muharrir@moh.gov.my
Encik AHMAD SHUKERI BIN ISMAIL PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN TUMPAT asbi1965@gmail.com
Encik Mohd Azri Bin Anuar Jabatan Pengairan dan Saliran azrianuar@water.gov.my
Puan ZULIZA ROSLAN HOSPITAL DUCHESS OF KENT SANDAKAN zuliza_roslan@moh.gov.my
Puan MASLEZA BINTI MUHAMMAD PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN TUMPAT masleza@gmail.com
Puan Kamilah Bt Ali Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang kamilah.ali@customs.gov.my
Encik Zulfikar Amboh Turuh HOSPITAL DUCHESS OF KENT SANDAKAN zulfiekar@moh.gov.my
Puan AZURA HANIM BINTI HAMZAH JABATAN PERKHIDMATAN AWAM azura.hamzah@jpa.gov.my
Cik Lenaka a/p Vadivalu Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur lenaka.vadivalu@customs.gov.my
Encik Meor Izhar bin Meor Bahanudin Suliman Sah Jabatan Pengairan dan Saliran meor.izhar@water.gov.my
Puan Hashimah binti Abd. Khafidz Kementerian Kesihatan Malaysia hashimah.akhafidz@moh.gov.my
Encik Mohammad Firdaus bin kamal Jabatan Pengairan dan Saliran firdaus@didkedah.gov.my
Puan Hajah Hilal binti Mohd Jais Jabatan Pengairan dan Saliran hilal@water.gov.my
Puan Noor Aini binti Mat Isa Jabatan Pengairan dan Saliran nooraini@didkedah.gov.my
Encik Rusli Bin Jusoh Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu rusli.jusoh@customs.gov.my
Puan Norhana Furzanni binti Mohd Amin Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang norhana.amin@customs.gov.my
Puan Noor Fadhilah Binti Kamarudin Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu fadhilah.kmrdn@customs.gov.my
Puan SITI SARA BINTI GHAZALI Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang sitisara.ghazali@customs.gov.my
Puan NORAZIRA BINTI ABDU RAHMAN INSTITUT LATIHAN KESEJAHTERAAN BANDAR, PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN pa_ilpkt@kpkt.gov.my
Puan Nor Hasbi Binti Abdullah Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang hasbi.abdullah@customs.gov.my
Puan Nor Azura binti Ahmad Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur norazura.ahmad@customs.gov.my
Encik Hj. Md Ariffin bin Abd Wahab Jabatan Pengairan dan Saliran epin73@jps.terengganu.gov.my
Puan Nor Izza Shuhada bt. Shabudin Jabatan Perkhidmatan Veterinar izza@dvs.gov.my
Puan Musalme binti Muda Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur musalme.muda@customs.gov.my
Puan FARIDAH BINTI SULAIMAN Majlis Bandaraya Ipoh faridah_s@mbi.gov.my
Tuan Adnan bin Ariffin Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang adnan.ariffin@customs.gov.my
Tuan Mohamad Nazri bin Abdul Manan Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang m_nazri.manan@customs.gov.my
Cik Nisrin Izzati binti Samsuddin Pejabat Daerah Kota Setar nisrinizzati@kedah.gov.my
Encik Muhammad bin Mohamad Zin Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur muhammad.mzain@customs.gov.my
Puan Rohaiza Bt Ngadnin @ Ngadenin POLITEKNIK BANTING SELANGOR rohaiza@polibanting.edu.my
Tuan Alimin Ismadi bin Ismail Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang alimin.ismadi@customs.gov.my
YBrs. En. MUHAMMAD ZAIDI BIN MAT JUSOH MAJLIS DAERAH BACHOK BANDAR PELANCONGAN ISLAM sumdb@kelantan.gov.my
Encik Mohd Khairul Amilin Bin Zakaria Jabatan Mufti Negeri Kelantan khairulamil84.mym@gmail.com
Puan Shaliza Binti Abdul Khalil Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur shaliza.abkhalil@customs.gov.my
Puan Nur Ramizah binti Ramli PLANMalaysia@Negeri Sembilan ramizah.ramli@ns.gov.my
YBrs. En. KHAIRUL AZWAN BIN KHALID MAJLIS DAERAH BACHOK BANDAR PELANCONGAN ISLAM kazwan@kelantan.gov.my
YBrs. En. Megat Adnan bin Megat Muhamad Pejabat Tanah Dan Jajahan Bachok mmegatadnan@gmail.com
Puan ROSNALIZA BINTI HATTA PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN PASIR MAS rosnaliza@kelantan.gov.my
Encik Sharul Nizam bin Abd. Aziz Jabatan Pengairan dan Saliran nizam@water.gov.my
Puan Puan Aini Zahirah Binti Mohd Sah Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Negeri perak ainizahirah@perak.gov.my
YBrs. En. WAN HAFIDZULLAH BIN WAN YUSOFF MAJLIS DAERAH BACHOK BANDAR PELANCONGAN ISLAM hafidzullah@kelantan.gov.my
Encik Rusdan bin Mohamad Zainon Jabatan Pengairan dan Saliran rusdan@water.gov.my
Puan Nor Hazlin bt Norazlan Kementerian Kerja Raya norhazlin@kkr.gov.my
Encik ZALIN SIDEK ZAKARIA Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi Dan Kepenggunaan sidek@kpdnkk.gov.my
YBrs. Hj. MOHD YASIN B. MOHD NOR PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN PASIR PUTEH mohdyasin@kelantan.gov.my
Tuan ZAMARI BIN MOHD RAMLI JABATAN PENDAFTARAN NEGARA zamari@jpn.gov.my
YBhg. Dato' Chua Kok Ching Kementerian Pengangkutan ckc@mot.gov.my
Encik Ezman bin Embok Zrik Jabatan Pengairan dan Saliran eezman@water.gov.my
Tuan Mohd Khairil Anwar bin Md Isa Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang khairil.isa@customs.gov.my
Cik Noor Salwani binti Haji Zahari Jabatan Pengairan dan Saliran salwani@water.gov.my
Puan Rohaida binti Mazron Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang rohaida.mazron@customs.gov.my
Puan Rahmatulfathiah Binti Samsuri Hospital Queen Elizabeth rahmatulfathiah@moh.gov.my
Tuan HAFIZZUDDIN BIN ABDUL HALIL Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang hafizzudin.halil@customs.gov.my
Puan Nor Fadhilah binti Mohd Nor Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu fadhilah.nor@customs.gov.my
Encik Haris bin Khalid Jabatan Pengairan dan Saliran haris@water.gov.my
Cik Musfirah Hanis binti Ali Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur musfirah.ali@customs.gov.my
Encik IZAL RIZAM BIN ABD RASHID Kementerian Kesihatan Malaysia izalrizam@moh.gov.my
Puan Chin Chien Ping HOSPITAL DUCHESS OF KENT SANDAKAN cpchin@moh.gov.my
Puan Nur Murniwati Binti Abd Majid Jabatan Pengairan dan Saliran murni@water.gov.my
Puan Khairunnisa Diana Zakaria Institut Penyelidikan Keselamatan Jalan Raya Malaysia khairunnisa@miros.gov.my
Encik Mohd Fauzi Bin Haris Agensi Nuklear Malaysia fauziharis@nuclearmalaysia.gov.my
Puan NOOR NAZIRAH BINTI MOHD NAGUIB JABATAN IMIGRESEN NEGERI SEMBILAN noornazirah@imi.gov.my
Encik Mohd Firdaus Yahya Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Pulau Pinang firdausyahya@penang.gov.my
Encik Mohd Kadri Bin Ibrahim Kementerian Pengangkutan kadri.ibrahim@mot.gov.my
YBrs. En. En. Ab. Razak Bin Deraman PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN JELI abrazakderaman@gmail.com
Encik MUHAMAD ZAIDI BIN RASIP INSTITUT LATIHAN KESEJAHTERAAN BANDAR, PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN zaidirasip@kpkt.gov.my
Tuan Mohd Hanizal bin Mohd Hasan Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang hanizal.hasan@customs.gov.my
Puan Nur Iva Bt. Abdul Patah UNIT PERANCANG EKONOMI nuriva.patah@epu.gov.my
Encik Mohd Asmadi bin Awang Senik Jabatan Pengairan dan Saliran m.asmadi@water.gov.my
Puan AMIRA BINTI AHMAD Majlis Perbandaran Seberang Perai amira@mpsp.gov.my
Encik Mohammad Fadli bin Bakri Kementerian Kesihatan Malaysia fadlibakri@moh.gov.my
Puan Siti Mahani binti Adam Jabatan Pengairan dan Saliran sitimahani@water.gov.my
Puan Noraini binti Abdullah Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu noraini.abd@customs.gov.my
Puan Suhaizah Binti Md Nawiman Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang suhaizah.nawiman@customs.gov.my
Puan Norhidayah Binti Abd Rahman JABATAN PENDIDIKAN TINGGI nhidayahr@mohe.gov.my
Encik Abdul Kadir Ismail PERBADANAN PEMBANGUNAN PERDAGANGAN LUAR MALAYSIA kadir@matrade.gov.my
Puan ASFARUZAIDA AWANG AHMAD Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi Dan Kepenggunaan asfaruzaida@kpdnkk.gov.my
Puan Siti Aishah binti Hamzah Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur aishah.hamzah@customs.gov.my
Encik Norden bin Zakaria Jabatan Perhutanan Negeri Pahang naga906120@gmail.com
Encik Jul Firdause bin Jebat Jabatan Pengairan dan Saliran julfirdause@water.gov.my
Encik Mohd Hazlee Bin Ramle Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi hazlee@mosti.gov.my
Tuan Nurafnan Ikhwan Akmal bin Norazaman Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur ikhwan.norazaman@customs.gov.my
Puan Fauziah binti Abas Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur fauziah.abas@customs.gov.my
Puan Maziah binti Salleh Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang maziah.salleh@customs.gov.my
Puan Nur Irda Binti Ibrahim PLANMalaysia@Negeri Sembilan irda@ns.gov.my
Encik Mohd Nazaruddin bin Ghazali Jabatan Pengairan dan Saliran nazaruddin@penang.gov.my
Puan Wan Fadzlina Binti Wan Mohd Azmi Jabatan Imigresen Malaysia fadzlina@imi.gov.my
Cik Zatil Hani Hamad Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Pulau Pinang zatil.hani@penang.gov.my
Encik Muhaimim Mukhriz bin Muhamad Jabatan Pengairan dan Saliran muhaimim@water.gov.my
Puan Marina binti Ibrahim INSTITUT TANAH UKUR DAN NEGARA marina@instun.gov.my
Puan Normah Binti Abdul Ghapur Hospital Queen Elizabeth normahag@moh.gov.my
Puan Khairunnisak Binti Rukani NAM Institute For The Empowerment Of Women Malaysia nisa@niew.gov.my
Encik Kuan Thai Khim JABATAN KETUA PENGARAH TANAH DAN GALIAN kuan@jkptg.gov.my
Puan Nik Azlina binti Nik Ahmad Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu azlina.ahmad@customs.gov.my
Puan Zalehah binti Muyet Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan zalehah@kpkt.gov.my
Puan Nurlaineh Binti Tamsir JABATAN KESIHATAN NEGERI SABAH nurlaineh@moh.gov.my
Puan Nor Asikin binti Abd Shukor Jabatan Pengairan dan Saliran sikin@perak.gov.my
Puan Azi Azira binti Rahmi JABATAN BIOKESELAMATAN azira@nre.gov.my
Cik Athirah Asmadi Jabatan Mufti Negeri Kelantan athirahasmadimym@gmail.com
Puan Siti Hayati binti S.Hamid Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu hayati.hamid@customs.gov.my
Puan Ayunee Rahayu binti Awaludin Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur rahayu.awaludin@customs.gov.my
Puan Fairus binti Mamat Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu fairus.mamat@customs.gov.my
Encik Muhammad Razif Bin Ahmad Lembaga Pelabuhan Johor razifahmad@lpj.gov.my
Cik Siti Sarah Adnan Jabatan Pengangkutan Jalan Malaysia sitisarah.adnan@jpj.gov.my
Puan Siti Nur Aisyah binti Kamaruzaman Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur aisyah.kzaman@customs.gov.my
Puan Hartini binti Abdul Halim UNIT PERANCANG EKONOMI hartini.halim@epu.gov.my
Puan Mahfuza binti Yaacop Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur mahfuza.yaacop@customs.gov.my
Puan Tanya Archwamety Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu tanya.archwamety@customs.gov.my
Puan Halimah binti Masri Jabatan Pengairan dan Saliran halimahmasri@water.gov.my
PgKB II Norizan Bin Saad Jabatan Bomba dan Penyelamat Malaysia norizan@bomba.gov.my
Puan Zarina Binti Mohd Brohanudin Lembaga Pelabuhan Bintulu zarina@bpa.gov.my
Puan Hajah Maslina binti Abdul Kadir Jabatan Pengairan dan Saliran maslina@water.gov.my
Encik Ardi Jafar HOSPITAL RANAU ardijafar@moh.gov.my
Cik Norazura Binti Mohammad Jabatan Imigresen Malaysia azura.mohammad.imi@1govuc.gov.my
Puan Marsida Binti Muhammad Pejabat Daerah dan Tanah Temerloh cdabad@yahoo.com
Encik Zaidi bin Zainol Abidin Jabatan Pengairan dan Saliran zaidi@water.gov.my
Puan AIZA SUZILA BINTI MOHAMMAD SHAFIAN JABATAN IMIGRESEN NEGERI SEMBILAN aizasu@imi.gov.my
Puan Norazlinda Bt Abdul Shukor Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang azlinda.shukor@customs.gov.my
Puan Fatimah Munirah Binti Ismail Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur munirah.ismail@customs.gov.my
Puan NORSIKEN BINTI MOHD ISHAK PEJABAT DAERAH DAN TANAH TAMPIN norsiken@ns.gov.my
Puan Izana binti Nordin Jabatan Kastam Diraja Malaysia LTA Kuala Lumpur izana.nordin@customs.gov.my
Tuan Mohd Ghazalie Bin Ramlan Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang ghazalie.ramlan@customs.gov.my
Cik Norfazilah binti Mohd Lidi JABATAN MUFTI NEGERI PULAU PINANG norfazilah@penang.gov.my
Puan Salbiah binti Mehad Jabatan Pengangkutan Jalan Malaysia salbiah.mehad@jpj.gov.my
Cik Siti Faizah binti Hussain Jabatan Pengairan dan Saliran faizah@water.gov.my
Tuan Ahmad Aminuddin bin Ahmad Kamarudin Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang aminuddin.ahmad@customs.gov.my
YBhg. Datuk Dr. CHRISTINA RUNDI JABATAN KESIHATAN NEGERI SABAH christinarundi@moh.gov.my
Puan Rosliza binti Mukhtar@Awang Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu rosliza.mukhtar@customs.gov.my
Puan Nor Aziah Mohamed Mahayudin Lembaga Penduduk Dan Pembangunan Keluarga Negara noraziah@lppkn.gov.my
Puan Nur Farahin binti Bakri Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu farahin.bakri@customs.gov.my
Puan Noor Hazura bt. Che Mustapa Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu hazura.mustapha@customs.gov.my
Puan Noor Amylia Shafira Binti Mamat Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu amylia.mamat@customs.gov.my
Puan NURAZLINA BINTI MD YUSOF JABATAN IMIGRESEN NEGERI SEMBILAN nurazlina@imi.gov.my
Puan Norzika binti Mohamad Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu norzika.mohamad@customs.gov.my
Puan Noor Aniza binti Zabani Jabatan Pengairan dan Saliran aniza@water.gov.my
Puan Noaziah bt Mt Tan Pejabat Daerah Dan Tanah Maran noaziah@pahang.gov.my
Puan Hajah Kechik binti Peijo Jabatan Pengairan dan Saliran kechik@water.gov.my
Puan Norhayati binti Ramli Lembaga Pelabuhan Bintulu norhayati@bpa.gov.my
Cik PATIMAH WATI BINTI ISMAIL INSTITUT LATIHAN KESEJAHTERAAN BANDAR, PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN patimah@kpkt.gov.my
Puan Nurhayati binti Elias Jabatan Pengairan dan Saliran nurhayati@water.gov.my
Encik Zulhelmi bin Mohd Amin Jabatan Pengairan dan Saliran zulhelmi@water.gov.my
Puan Mariah binti Khalid Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pahang mariah.khalid@customs.gov.my