Agency List
Agency Name Short Name Telephone No.
Agensi Angkasa Negara ANGKASA 0331824000
AGENSI ANTIDADAH KEBANGSAAN AADK
Agensi Nuklear Malaysia NUKLEAR MALAYSIA 0389112000
AGENSI PENGUATKUASAAN MARITIM MALAYSIA APMM
Agensi Remote Sensing Malaysia ARSM 0326973400
Akademi Imigresen Malaysia AIMM 066628088
Akademi Kastam Diraja Malaysia AKMAL 062331040
Akademi Sains Malaysia ASM 0362030633
Akademi Seni Budaya dan Warisan Kebangsaan Malaysia ASWARA 0326971777
Arkib Negara Malaysia ARKIB
BIRO PENGADUAN AWAM BPA 0380008000
Dewan Bandaraya Kuala Lumpur DBKL 0326176504
Hospital Beaufort HBFT 087212333
HOSPITAL BELURAN HBEL 089511233
HOSPITAL BINTULU HBTU 086859000
HOSPITAL DUCHESS OF KENT SANDAKAN HDOK 089248600
HOSPITAL KAJANG HOSPITAL KAJANG 0389133333
HOSPITAL KENINGAU HKGU 087313000
HOSPITAL KINABATANGAN HKBTGN 089561858
HOSPITAL KOTA BELUD HKB 088976333
Hospital Kota Marudu HKM 088661986
HOSPITAL KUALA LIPIS HOSPITAL KUALA LIPIS 093123333
Hospital Kuala Penyu HKP 087853100
Hospital Kudat HKDT 088613333
Hospital Kunak HKNK 088875266
Hospital Lahad Datu HLDU 089895111
Hospital Mesra Bukit Padang HMBP 088240984
Hospital Pakar Sultanah Fatimah Muar HPSF 069564000
Hospital Papar HPR 088913333
HOSPITAL PITAS HPTS 088676100
Hospital Queen Elizabeth HQE 088517555
HOSPITAL QUEEN ELIZABETH II HQE II 088324600
HOSPITAL RANAU HRNU 088875266
HOSPITAL SEMPORNA HSPN 089782108
HOSPITAL SIPITANG HSPTG 087822300
HOSPITAL SULTAN HAJI AHMAD SHAH HOSHAS 092955333
HOSPITAL TAMBUNAN HTBN 087774333
HOSPITAL TENOM HTNM 087735577
HOSPITAL TUANKU FAUZIAH HTF 049738000
HOSPITAL TUANKU JAAFAR SEREMBAN HTJS 067684000
HOSPITAL TUARAN HTRN 088797100
Hospital Wanita Dan Kanak-Kanak Sabah HWKKS 088522600
Institut Kanser Negara IKN 0388925555
INSTITUT KESIHATAN UMUM IKU
INSTITUT LATIHAN KEHAKIMAN DAN PERUNDANGAN ILKAP
INSTITUT LATIHAN KESEJAHTERAAN BANDAR, PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN I-KPKT 092229000
Institut Maklumat dan Analisis Pasaran Buruh ILMIA
Institut Pendidikan Guru Kampus Tun Abdul Razak IPGKTAR 082673800
Institut Pendidikan Guru Malaysia IPGM 0383126666
institut pengurusan dan integriti melaka INSPIM 063350939
Institut Penyelidikan Dan Kemajuan Pertanian Malaysia MARDI 0389536063
INSTITUT PENYELIDIKAN HIDRAULIK KEBANGSAAN MALAYSIA NAHRIM 0389476400
Institut Penyelidikan Keselamatan Jalan Raya Malaysia MIROS 0389249200
INSTITUT PENYELIDIKAN PERHUTANAN MALAYSIA FRIM 362797000
Institut Sosial Malaysia ISM 0379853333
INSTITUT SUKAN NEGARA ISN 0389914400
INSTITUT TANAH UKUR DAN NEGARA INSTUN 6054542825
IPGK TUN HUSSEIN ONN IPGKTHO
JABATAN AGAMA ISLAM MELAKA JAIM 063333333
Jabatan Agama Islam Pahang JAIP 094211111
JABATAN AGAMA ISLAM PERAK JAIPK 052084800
JABATAN AGAMA ISLAM WILAYAH PERSEKUTUAN JAWI
Jabatan Air Negeri Kelantan JANK 097475240
Jabatan Akauntan Negara Malaysia JANM 0388821000
JABATAN ALAM SEKITAR JAS 188705580
Jabatan Bekalan Air JBA
JABATAN BELIA DAN SUKAN NEGARA JBSN
JABATAN BIOKESELAMATAN JBK 0388861580
Jabatan Bomba dan Penyelamat Malaysia JBPM 0388927600
JABATAN HAL EHWAL AGAMA ISLAM NEGERI KEDAH JHEAIK 047745400
JABATAN HAL EHWAL AGAMA ISLAM NEGERI KELANTAN JAHEAIK 097443633
Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Pulau Pinang JHEAIPP 042632700
Jabatan Hal Ehwal Kesatuan Sekerja JHEKS 0388865468
JABATAN HAL EHWAL WANITA NEGERI SABAH JHEWA 088236110
Jabatan Imigresen KLIA JIM KLIA 0387768018
Jabatan Imigresen Malaysia JIM 0380008000
JABATAN IMIGRESEN MALAYSIA NEGERI PAHANG JIM PAHANG 095717999
JABATAN IMIGRESEN MALAYSIA NEGERI PERLIS JIM PERLIS 049762636
Jabatan Imigresen Malaysia Negeri Sarawak JIMSARAWAK 082245661
JABATAN IMIGRESEN NEGERI JOHOR JIMJHR 072338400
JABATAN IMIGRESEN NEGERI KEDAH JIMKDH 047333302
Jabatan Imigresen Negeri Kelantan JIM KELANTAN 097482120
JABATAN IMIGRESEN NEGERI MELAKA JIM MELAKA 062322662
JABATAN IMIGRESEN NEGERI PERAK JIM PERAK 055017100
JABATAN IMIGRESEN NEGERI PULAU PINANG JIM PULAU PINANG 043973011
JABATAN IMIGRESEN NEGERI SABAH JIM SABAH 088488700
Jabatan Imigresen Negeri Selangor JIM SELANGOR 0355190653
JABATAN IMIGRESEN NEGERI SEMBILAN JIMN9 067620000
Jabatan Imigresen Negeri Terengganu JIM TRG 096221424
JABATAN IMIGRESEN NEGERI WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR JIM WPKL 0362057507
Jabatan Kastam Diraja Malaysia JKDM 1300888500
Jabatan Kastam Diraja Malaysia Kedah JKDM KEDAH 047751212
Jabatan Kastam Diraja Malaysia Melaka JKDM MELAKA 062325855
Jabatan Kastam Diraja Malaysia Pulau Pinang JKDM PULAU PINANG 042622300
Jabatan Kastam Diraja Malaysia Selangor JKDM SELANGOR 0331693888
Jabatan Kastam Diraja Malaysia Terengganu JKDM TERENGGANU 096204242
JABATAN KEBAJIKAN MASYARAKAT JKM 0380008000
Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Kelantan JKMN KELANTAN 097416900
JABATAN KEBAJIKAN MASYARAKAT NEGERI PAHANG JKMN PAHANG 095650222
Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Pulau Pinang JKMNPP 046505258
JABATAN KEHAKIMAN SYARIAH MALAYSIA JKSM 0388709200
JABATAN KEHAKIMAN SYARIAH PERAK JKSPk 055018400
Jabatan Kehakiman Syariah Selangor JAKESS 0355191294
JABATAN KEMAJUAN ISLAM MALAYSIA JAKIM
Jabatan Kemajuan Orang Asli JAKOA 0321610577
Jabatan Kerajaan Tempatan JKT 0388913004
JABATAN KERJA RAYA JKR 0380008000
JABATAN KERJA RAYA NEGERI KEDAH JKR KEDAH 047748000
JABATAN KERJA RAYA NEGERI PAHANG JKR PAHANG 0922221096
JABATAN KERJA RAYA NEGERI PERAK JKR PERAK 052534041
Jabatan Kerja Raya Pulau Pinang JKRPP 042898888
Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan JKKP
Jabatan Keselamatan Jalan Raya Malaysia JKJR 0383238000
Jabatan Kesihatan Negeri Johor JKNJ 072245180
Jabatan Kesihatan Negeri Kedah JKN KEDAH 047741000
JABATAN KESIHATAN NEGERI KELANTAN JKNKelantan 097413300
JABATAN KESIHATAN NEGERI MELAKA JKNM 062356999
JABATAN KESIHATAN NEGERI PAHANG JKNPHG 095707999
Jabatan Kesihatan Negeri Perak JKN PERAK 052456076
JABATAN KESIHATAN NEGERI PERLIS JKNPS 6049773333
JABATAN KESIHATAN NEGERI PULAU PINANG JKNPP 042625533
JABATAN KESIHATAN NEGERI SABAH JKN SABAH 088512555
Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak JKNSWK 082473200
JABATAN KESIHATAN NEGERI SELANGOR JKNS 0351237333
JABATAN KESIHATAN NEGERI SEMBILAN JKNNS 067664800
Jabatan Kesihatan Negeri Terengganu JKNT 096222866
Jabatan Kesihatan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur & Putrajaya JKWPKL&P 0322687233
JABATAN KESIHATAN WP LABUAN JKNL
JABATAN KETUA PENGARAH TANAH DAN GALIAN JKPTG 0380008000
JABATAN KEWANGAN & PERBENDAHARAAN NEGERI MELAKA JKPNM 062307290
Jabatan Kimia Malaysia KIMIA MALAYSIA 0379853000
Jabatan Landskap Negara JLN 0340470000
Jabatan Laut Malaysia JLM 0333467777
JABATAN METEOROLOGI MALAYSIA METMALAYSIA 0379678000
JABATAN MINERAL DAN GEOSAINS JMG 321611033
JABATAN MINERAL DAN GEOSAINS MALAYSIA, PERAK JMG PERAK 055485219
Jabatan Mufti Negeri Kelantan MUFTI KELANTAN 097482023
Jabatan Mufti Negeri Kelantan JMNK 097482023
JABATAN MUFTI NEGERI PERAK JMNPK 052545332
JABATAN MUFTI NEGERI PULAU PINANG JMNPP 042632975
Jabatan Muzium Malaysia JMM 0322671000
Jabatan Pembangunan Kemahiran JPK
Jabatan Pembangunan Wanita JPW 0383231000
JABATAN PENDAFTARAN NEGARA JPN
JABATAN PENDAFTARAN PERTUBUHAN MALAYSIA JPPM 0388905776
JABATAN PENDIDIKAN KOLEJ KOMUNITI JPKK
Jabatan Pendidikan Negeri Sabah JPN SABAH 088537010
JABATAN PENDIDIKAN PAHANG JPN PAHANG 095715857
JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK JPP
JABATAN PENDIDIKAN TINGGI JPT 0388706501
Jabatan Penerbangan Awam DCA 60388714000
Jabatan Pengairan dan Saliran JPS 0326161500
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Sembilan JPSNS 067659641
Jabatan Pengangkutan Jalan Malaysia JPJ
Jabatan Pengurusan Sisa Pepejal Negara JPSPN
Jabatan Penilaian dan Perkhidmatan Harta JPPH 0388869000
JABATAN PENJARA MALAYSIA PENJARA 0387328000
Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Negeri Sembilan JPBDNS 067659713
JABATAN PERANCANGAN BANDAR DAN DESA PERAK DARUL RIDZUAN PLANMALAYSIA@PERAK 052095753
JABATAN PERANGKAAN MALAYSIA STATS
JABATAN PERHUTANAN NEGERI KEDAH JPNK 047333844
JABATAN PERHUTANAN NEGERI KELANTAN JPNKKEL 097482140
Jabatan Perhutanan Negeri Pahang JPNP 095732911
JABATAN PERHUTANAN SEMENANJUNG MALAYSIA JPSM 0326164488
Jabatan Perikanan Malaysia DOF
JABATAN PERKHIDMATAN AWAM JPA 0388855116
Jabatan Perkhidmatan Pembetungan JPP
Jabatan Perkhidmatan Veterinar DVS
JABATAN PERKHIDMATAN VETERINAR NEGERI KELANTAN JPVNK 097652545
Jabatan Perkhidmatan Veterinar Negeri Melaka JPVNM 062325102
Jabatan Perkhidmatan Veterinar Negeri Pahang DVS PAHANG 095171090
JABATAN PERLINDUNGAN HIDUPAN LIAR DAN TAMAN NEGARA PERHILITAN 0390866800
Jabatan Perpustakaan Negara Malaysia PNM
JABATAN PERTAHANAN AWAM MALAYSIA JPAM
Jabatan Pertanian Malaysia DOA
Jabatan Pertanian Negeri Pahang AGRI PAHANG 095733133
JABATAN PERUMAHAN NEGARA JPN 0388914469
Jabatan Standard Malaysia STANDARDS MALAYSIA 0383193131
JABATAN SUKARELAWAN MALAYSIA RELA
JABATAN TAMAN LAUT MALAYSIA JTLM 388861379
Jabatan Tenaga Kerja Semenanjung Malaysia JTKSM
Jabatan Tenaga Manusia JTM
JABATAN UKUR DAN PEMETAAN MALAYSIA JUPEM 0326170800
JABATAN WAKAF, ZAKAT DAN HAJI JAWHAR
JKR MELAKA JKR MELAKA 062854784
KOLEJ KEJURURAWATAN SANDAKAN KKS 089221942
KOLEJ KOMUNITI SELAYANG KKSELAYANG 0361368200
Kolej Matrikulasi Sarawak KMSw 082439100
Kolej Sains Kesihatan Bersekutu Kota Kinabalu KSKB KOTA KINABALU 088238640
KOLEJ UNIVERSITI ISLAM MELAKA KUIM 063878255
KPDNKK NEGERI KEDAH KPDNKK NEGERI KEDAH 047001800
KPDNKK NEGERI PERLIS KPDNKK NEGERI PERLIS 049795000
LEMBAGA KEMAJUAN KELANTAN SELATAN KESEDAR 099132200
Lembaga Kemajuan Pertanian Kemubu KADA
Lembaga Koko Malaysia LKM 088234477
LEMBAGA LADA MALAYSIA MPB 082331811
Lembaga Lebuhraya Malaysia LLM
LEMBAGA MUZIUM NEGERI PERAK LMNP 052410048
Lembaga Pelabuhan Bintulu LPB 086253888
Lembaga Pelabuhan Johor LPJ
Lembaga Pelabuhan Kelang LPK 0331688211
Lembaga Pelabuhan Kemaman LPKmn
Lembaga Pelabuhan Kuantan LPKTN
Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia CIDB 0340477195
LEMBAGA PEMBANGUNAN PELABURAN MALAYSIA MIDA
Lembaga Penduduk Dan Pembangunan Keluarga Negara LPPKN 0326137555
Lembaga Penggalakan Pelancongan Malaysia TOURISM
Lembaga Perlesenan Tenaga Atom LPTA 0389225888
Lembaga Pertubuhan Peladang LPP
LEMBAGA SUMBER AIR NEGERI KEDAH LSANK 047744650
LEMBAGA URUS AIR SELANGOR LUAS 0355111800
Mahkamah Syariah Wilayah Persekutuan MSWP 0362057000
MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU KELANTAN MAIK 097481512
Majlis Agama Islam Melaka MAIM 062837416
MAJLIS AGAMA ISLAM NEGERI PULAU PINANG MAINPP 042260305
Majlis Amanah Rakyat MARA 0326132306
Majlis Bandaraya Alor Setar MBAS 047332499
Majlis Bandaraya Ipoh MBI 052083336
Majlis Bandaraya Melaka Bersejarah MBMB 062859740
Majlis Bandaraya Pulau Pinang MBPP 042592020
MAJLIS DAERAH BACHOK BANDAR PELANCONGAN ISLAM MAJLIS DAERAH BACHOK 097787636
MAJLIS DAERAH BATU GAJAH MDBG 053632020
MAJLIS DAERAH DABONG MD DABONG 099663345
MAJLIS DAERAH GUA MUSANG MDGM 099120235
MAJLIS DAERAH KERIAN MDK 057161228
Majlis Daerah Ketereh - Perbandaran Islam MDKPI 097886112
MAJLIS DAERAH KUBANG PASU MDKP 049183300
MAJLIS DAERAH PADANG TERAP MDPTK 047866328
MAJLIS DAERAH PASIR PUTEH MDPP 097855800
Majlis Daerah Pendang MDP 047596077
MAJLIS DAERAH PENGKALAN HULU MDPH 044778148
MAJLIS DAERAH PERAK TENGAH MDPT 053712088
MAJLIS DAERAH PERAK TENGAH MD PERAK TENGAH 053712088
Majlis Daerah Pontian MDPONTIAN 076871144
MAJLIS DAERAH SIK MDSIK 044676000
majlis daerah tanah merah MDTANAHMERAH 099556023
MAJLIS DAERAH TUMPAT MDT 097252224
MAJLIS PERBANDARAN ALOR GAJAH MPAG 065561600
Majlis Perbandaran Hang Tuah Jaya MPHTJ 062323773
MAJLIS PERBANDARAN JASIN MPJASIN 065291245
Majlis Perbandaran Kajang MPKj 0387377899
Majlis Perbandaran Kulim MPKK 044325225
MAJLIS SUKAN NEGARA MSN 0389929000
Majlis Sukan Wilayah Persekutuan WIPERS 0388926600
MAKMAL KESIHATAN AWAM KEBANGSAAN MKAK 0361261200
Makmal Kesihatan Awam Kota Kinabalu Sabah MKAKK 088250710
Maktab Koperasi Malaysia MKM 0379649000
Malaysian Green Technology Corporation MGTC
NAM Institute For The Empowerment Of Women Malaysia NIEW 0383231109
pejabat daerah dan tanah alor gajah PDTAG 065591203
PEJABAT DAERAH DAN TANAH BALING PDTB 044701963
Pejabat Daerah dan Tanah Bentong PDT BTG 092201518
Pejabat Daerah dan Tanah Bera PDT BERA 092553109
Pejabat Daerah dan Tanah Cameron Highlands PDTCH 054901700
PEJABAT DAERAH DAN TANAH DAERAH TIMUR LAUT PDTDTL 046505523
PEJABAT DAERAH DAN TANAH HILIR PERAK PDTHP 056221766
Pejabat Daerah dan Tanah Hulu Perak PDT HULU PERAK 057911963
PEJABAT DAERAH DAN TANAH JASIN PDTJ 065298100
Pejabat Daerah dan Tanah Jerantut PDT JERANTUT 092663511
Pejabat Daerah dan Tanah Kampar PDT KAMPAR 054651963
PEJABAT DAERAH DAN TANAH KUALA KANGSAR PDTKK 057761055
Pejabat Daerah dan Tanah Kuala Pilah PDTKP 064814166
Pejabat Daerah dan Tanah Kuantan PDT KTN 095712400
Pejabat Daerah dan Tanah Lipis PDTL 093121963
Pejabat Daerah Dan Tanah Maran PDT MARAN 094771500
PEJABAT DAERAH DAN TANAH MUALLIM PDT MUALLIM 054528014
Pejabat Daerah dan Tanah Pekan PDT PEKAN 094211777
Pejabat Daerah Dan Tanah Perak Tengah Seri Iskandar PDTSI 053712095
PEJABAT DAERAH DAN TANAH POKOK SENA PDTPS 047822600
Pejabat Daerah Dan Tanah Raub PDTRAUB 093551963
Pejabat Daerah dan Tanah Rompin PDT ROMPIN 094145205
PEJABAT DAERAH DAN TANAH SEBERANG PERAI TENGAH PDTSPT 045402360
PEJABAT DAERAH DAN TANAH TAMPIN PDT TAMPIN 064421229
Pejabat Daerah dan Tanah Temerloh PDT TEMERLOH 092901313
Pejabat Daerah Kota Setar PDKS 047322444
Pejabat Daerah Kubang Pasu PDKP 049183100
Pejabat Daerah Kulim PDK 044906963
PEJABAT DAERAH SIK PDS 044695231
PEJABAT KEBAJIKAN MASYARAKAT DAERAH KINTA PKMD KINTA 052418860
pejabat kesihatan daerah batang padang PKDBP 054011342
PEJABAT KESIHATAN DAERAH KANGAR PKD KANGAR 049761388
PEJABAT KESIHATAN DAERAH KUNAK PKD KUNAK 089851733
PEJABAT KESIHATAN DAERAH SEMPORNA PKD SEMPORNA 089781695
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN KENINGAU PKKKGU 087333725
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN KINABATANGAN PKKKBTGN 089561975
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN KOTA KINABALU PKKKK 088726309
Pejabat Kesihatan Kawasan Kudat PKKKUDAT 088622117
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN LAHAD DATU PKKLDU 089885110
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN PENAMPANG PKKP 088722017
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN SANDAKAN PKK SANDAKAN 089668806
PEJABAT KESIHATAN KAWASAN TUARAN PKK TUARAN 088793881
PEJABAT KETUA PEGAWAI KESELAMATAN KERAJAAN MALAYSIA CGSO
Pejabat Ketua Setiausaha Negara KSN 0388727349
PEJABAT KEWANGAN DAN PERBENDAHARAAN NEGERI PKWNS 067659745
Pejabat Kewangan dan Perbendaharaan Negeri Pahang PKPN 095126800
PEJABAT PEMBANGUNAN NEGERI KELANTAN PPN 097481180
Pejabat Penasihat Undang- Undang Negeri Kelantan PPUUNK 097482132
Pejabat Pendaftar Pertubuhan Belia ROY 0388810842
Pejabat Pengarah Tanah dan Galian Kelantan PTG KELANTAN 097481957
Pejabat Pengarah Tanah Dan Galian Negeri Perak PTG PERAK 052095262
Pejabat Pengarah Tanah dan Galian Pahang PTG PAHANG 095712600
Pejabat Perbendaharaan Kelantan PNK 097438725
PEJABAT PERGIGIAN KAWASAN BEAUFORT PPK BFT 087212026
PEJABAT PERGIGIAN KAWASAN KENINGAU KPB 087331021
PEJABAT PERGIGIAN KAWASAN KOTA BELUD PPK KOTA BELUD 088973136
PEJABAT PERGIGIAN KAWASAN KOTA KINABALU PPKKK 088714212
Pejabat Pergigian Kawasan Lahad Datu PPKLDU 089887158
Pejabat Pergigian Kawasan Penampang PPK PENAMPANG 088716608
PEJABAT PERGIGIAN KAWASAN TAWAU PPKT 089762576
Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah PSUPS 088488881
PEJABAT SETIAUSAHA PERSEKUTUAN SARAWAK PSUPSRWK 082417733
Pejabat Tanah Baling PTB 044701281
Pejabat Tanah Dan Jajahan Bachok PTJB 097788963
Pejabat Tanah Dan Jajahan Gua Musang PTJGM 099121963
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN JELI PTJJ 099440063
Pejabat Tanah dan Jajahan Kota Bharu PTJKB 097481963
Pejabat Tanah Dan Jajahan Kuala Krai PTJKK 099666393
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN MACHANG PTJM 099752963
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN PASIR MAS PTJPM 097917693
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN PASIR PUTEH PTJPP 097866963
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN TANAH MERAH PTJTM 099556963
PEJABAT TANAH DAN JAJAHAN TUMPAT PTJT 097257963
PEJABAT TANAH LANGKAWI PTL 049667620
Perbadanan Aset Keretapi RAC 0387332020
Perbadanan Harta Intelek Malaysia MYIPO
Perbadanan Kemajuan Ekonomi Negeri Perlis PKENPS 049761088
Perbadanan Kemajuan Kraftangan Malaysia PKMM 321627459
Perbadanan Kemajuan Negeri Kedah PKNK 047752455
Perbadanan Kemajuan Negeri Melaka PKNM 062324433
PERBADANAN KOTA BUKU KOTA BUKU 0326306882
Perbadanan Labuan PL
Perbadanan Memajukan Iktisad Negeri Terengganu PMINT 096278000
Perbadanan Muzium Melaka PERZIM 062826526
PERBADANAN MUZIUM NEGERI KELANTAN MUZIUM KELANTAN 097482266
PERBADANAN PEMBANGUNAN INDUSTRI KECIL DAN SEDERHANA SME_CORP
Perbadanan Pembangunan Kampong Bharu PKB 0326926733
PERBADANAN PEMBANGUNAN LADANG RAKYAT NEGERI KELANTAN LADANG RAKYAT 097413181
PERBADANAN PEMBANGUNAN PERDAGANGAN LUAR MALAYSIA MATRADE 0362077077
Perbadanan Pembangunan Pertanian Negeri Perak PPPNP 052537924
Perbadanan Pengurusan Sisa Pepejal Dan Pembersihan Awam SWCorp 0129545709
PERBADANAN PERPUSTAKAAN AWAM KEDAH PPAK 047333592
PERBADANAN PERPUSTAKAAN AWAM KELANTAN PPAKELANTAN 097444522
Perbadanan Perpustakaan Awam Melaka PERPUSTAM 062824859
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak PPANPK 052491888
PERBADANAN PRODUKTIVITI MALAYSIA MPC 0379557266
Perbadanan Putrajaya PPJ 0380008000
PERBADANAN STADIUM MALAYSIA PSM 0389920888
Perbadanan Tabung Pembangunan Kemahiran PTPK 0340476200
PERBADANAN TABUNG PENDIDIKAN TINGGI NASIONAL PTPTN
PERTUBUHAN BERITA NASIONAL MALAYSIA BERNAMA 0326939933
Pihak Berkuasa Kemajuan Pekebun Kecil Perusahaan Getah RISDA 0342564022
PIHAK BERKUASA TEMPATAN TAMAN PERINDUSTRIAN HI-TECH KULIM PBT TPHTK 044032266
Planetarium Negara PNKL 0322734303
PLANMalaysia (Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa) PLANMalaysia 0322650600
PLANMalaysia@Pahang PLANMALAYSIA@PAHANG 095721181
POLIS DIRAJA MALAYSIA PDRM 0322662000
POLITEKNIK BANTING SELANGOR PBS 0331201625
PUSAT LATIHAN PENGAJAR DAN KEMAHIRAN LANJUTAN CIAST 0355438200
Southeast Asia Regional Centre for Counter Terrorism SEARCCT
Suruhanjaya Hak Asasi Manusia Malaysia SUHAKAM 0326125600
SURUHANJAYA INTEGRITI AGENSI PENGUATKUASAAN EAIC 0388881904
Suruhanjaya Koperasi Malaysia SKM
Suruhanjaya Pelabuhan Pulau Pinang SPPP
Suruhanjaya Perkhidmatan Air Negara SPAN 0383179333
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Negeri Pahang SPA NEGERI PAHANG 095126736
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Negeri perak SPA PERAK 052540615
Suruhanjaya Perkhidmatan Negeri Kelantan SPN KELANTAN 097485089
Suruhanjaya Tenaga ST
Sustainable Energy Development Authority Malaysia SEDA
SWCorp Malaysia SWCorp
TEKUN NASIONAL TEKUN NASIONAL 0391061435
Tentera Laut Diraja Malaysia TLDM 0320714583
Tribunal Perumahan dan Pengurusan Strata TPPS 0388914644
Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia MAMPU2 0380008000
Unit Pemodenan Tadbiran Dan Perancangan Pengurusan Malaysia MAMPU 0380008000
UNIT PERANCANG EKONOMI EPU 038878000
Universiti Malaysia Perlis UniMAP
Universiti Malaysia Sabah UMS 088320000
Universiti Pertahanan Nasional Malaysia UPNM
Universiti Putra Malaysia UPM 0389471538
UNIVERSITI SAINS MALAYSIA USM 046532418
UNIVERSITI TEKNOLOGI MALAYSIA UTM 075538752
Universiti Teknologi Mara FKA - UiTM 0355211981
UNIVERSITI TUN HUSSEIN ONN MALAYSIA UTHM 074537000
Yayasan Kelantan Darulnaim YAKIN 097446127
Yayasan Melaka YM 062311822